O nás

Nádherně prostřený stůl je symbolem útulné domácnosti. Je to nejen oblíbený doplněk, ale také estetická ochrana stolu. V některých případech je výběr vhodného kousku rozhodující. Vzhledem k tomu, že ke každé příležitosti je vhodný jiný ubrus, měli bychom jich mít v domácnosti hned několik a to nejen v různých barvách, ale také z různých materiálů.

V našem e-shopu naleznete ubrusy šité v ČR. Na jejich výrobu používáme kvalitní zahraniční látky, které dovážíme z Kalifornie a ze Španělska. Tyto látky jsou nemačkavé a odolné. Ubrusy z naší nabídky jsou pevné a silné.

Jak to všechno začalo?

Rodina současné majitelky objevila krámek, v němž nabízeli nádherné látky. Zakoupila zde první látku, na níž byly halloweenské motivy a ubrus ušili doma. V minulosti si rodina objednávala ubrusy od jednoho velmi známého výrobce. Ten však na trh přestal působit. Vzhledem k tomu, že nechtěla ustoupit od kvality, začala hledat ubrusy stejně kvalitní. Objevila tento malý krámek, v němž nabízeli velmi kvalitní látky, které jsou pevné. Začala zde tedy nakupovat látky a šít ubrusy pro svoji domácnost. Návštěvy, které k rodině přicházely, nádherné ubrusy obdivovaly a rodina vtipkovala, že je šije na zakázku. To se brzy proměnilo v realitu a vznikl současný e-shop.

V současné době si ubrusy z naší nabídky necháváme šít na zakázku. Vzhledem k tomu, že některé vzory na současném trhu chybí, snažíme se tyto mezery vyplňovat.

V nabídce e-shopu naleznete ubrusy různých motivů i vzorů. Na své si přijdou i milovníci ubrusů s vesnickými motivy či jednobarevných. Vybrat si tak můžete ubrusy k celé řadě různých příležitostí.

+420 606 903 171
0
0 Kč
Košík je prázdný.
Nejdříve si vyberte zboží.