Krásné ubrusy

Ubrusy a textilie tvoří nedílnou součást každé domácnosti. Využít je můžete nejen jako originální dekoraci, ale také jako dekorativní ochranu či doplněk, který zpříjemní relaxaci. V nabídce našeho e-shopu naleznete jak kvalitní ubrusy, tak i polštářky nebo prostírání.

Jak si vybrat vhodný ubrus?

Vzhledem k tomu, že prostřený stůl vytváří pohodový symbol každého útulného domova a ubrus k prostřenému stolu zkrátka patří, nalezneme tuto zdánlivou maličkost v celé řadě domácností. Možná se divíte, proč zdánlivou maličkost. Vhodně zvolený ubrus totiž pomůže opticky zkrášlit jakoukoli místnost.

 

 

Záleží na volbě barvy

Při výběru barvy ubrusu je potřeba mít na paměti několik důležitých věcí. Tmavší barevné tóny místnost utlumí, můžete je tedy využít do místnosti větších rozměrů. Světlé naopak rozzáří a jsou vhodnou volbou do místností menších. Také záleží na vybavení místnosti, zda je její ráz spíše v moderní či tradičním stylu. I na to je pamatováno v naší nabídce. Vybírat si tak můžete ubrusy tradičních motivů, vesnického či provence stylu. 

Ubrusy pro Vánoce či Velikonoce

Tyto ubrusy se většinou vyrábějí v menších rozměrech a jsou doplňkem k jednobarevnému, nejlépe bavlněnému, ubrusu. Sváteční ubrus by měl být výraznější, proto se podklad volí jednobarevný.

Ubrusy pro další příležitosti

V naší nabídce naleznete i ubrusy k celé řadě dalších příležitostí. Pořídit si tak můžete ubrus s halloweenskými motivy nebo k Valentýnu.

Ubrusy z naší nabídky jsou šity v České republice a na jejich výrobu využíváme kvalitní látky, které dovážíme z Kalifornie, Španělska a Německa. Jsou nemačkavé, pevné a velmi odolné.

 

Polštářky

V naší nabídce naleznete také povlaky na polštářky. Nejčastěji jsou zakupovány jako dekorace na sedačku do obývacího pokoje nebo kuchyňských koutů. V nabídce máme taktéž povlaky do dětského pokoje. 

+420 606 903 171
0
0 Kč
Košík je prázdný.
Nejdříve si vyberte zboží.