Naše ubrusy

Ubrusy a textilie tvoří nedílnou součást každé domácnosti. Využít je můžete nejen jako originální dekoraci, ale také jako dekorativní ochranu či doplněk, který zpříjemní relaxaci. V nabídce našeho e-shopu naleznete jak kvalitní ubrusy, tak i polštářky, prostírání nebo podsedáky.

Jak si vybrat vhodný ubrus?

Vzhledem k tomu, že prostřený stůl vytváří pohodový symbol každého útulného domova a ubrus k prostřenému stolu zkrátka patří, nalezneme tuto zdánlivou maličkost v celé řadě domácností. Možná se divíte, proč zdánlivou maličkost. Vhodně zvolený ubrus totiž pomůže opticky zkrášlit jakoukoli místnost.

 

 

Záleží na volbě barvy

Při výběru barvy ubrusu je potřeba mít na paměti několik důležitých věcí. Tmavší barevné tóny místnost utlumí, můžete je tedy využít do místnosti větších rozměrů. Světlé naopak rozzáří a jsou vhodnou volbou do místností menších. Také záleží na vybavení místnosti, zda je její ráz spíše v moderní či tradičním stylu. I na to je pamatováno v naší nabídce. Vybírat si tak můžete ubrusy tradičních motivů, vesnického či provence stylu. Jestliže však hledáte univerzální řešení, pak je dobrou volbou ubrus v barvě bílé.

Ubrusy pro Vánoce či Velikonoce

Tyto ubrusy se většinou vyrábějí v menších rozměrech a jsou doplňkem k jednobarevnému, nejlépe bavlněnému, ubrusu. Sváteční ubrus by měl být výraznější, proto se podklad volí jednobarevný.

Ubrusy pro další příležitosti

V naší nabídce naleznete i ubrusy k celé řadě dalších příležitostí. Pořídit si tak můžete ubrus s halloweenskými motivy nebo k Valentýnu.

Ubrusy z naší nabídky jsou šity v České republice a na jejich výrobu využíváme kvalitní látky, které dovážíme z Kalifornie a Španělska. Jsou nemačkavé, pevné a velmi odolné.

 

Polštářky

V naší nabídce také naleznete povlaky na dekorační polštářky. Ty jsou vhodné jak do dětského pokoje, tak i do ložnice nebo pokoje obývacího. Pomáhají vytvářet příjemnou a domáckou atmosféru a jsou ideálním pomocníkem při odpočinku.


 

Další textílie

Kromě ubrusů a povlaků na polštářky naleznete v naší nabídce také podsedáky nebo prostírání.

Podsedáky
Tento dokonalý doplněk nejen zpříjemní vaše sezení, ale je i nenápadnou a jednoduchou dekorací, kterou lze využít jak v kuchyni, tak na terase či balkoně.

Prostírání
Prostírání je dekorace, která dodá styl každému stolování a kromě toho ochrání stůl před poškrábáním a skvrnami. Výhodou je, že jej můžete často měnit a vaše kuchyně tak získá vždy nový nádech. Vybírat můžete z celé řady různých vzorů, barev i tvarů.

+420 606 903 171
0
0 Kč
Košík je prázdný.
Nejdříve si vyberte zboží.